Changzhou Jintan Lishen Macinery Co., Ltd

Maszyna do wyciskania wosku bez zanieczyszczeń olejowych Nieregularny shpaed Wysoka wydajność

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Jiangsu, Chiny
Nazwa handlowa: Lisen
Orzecznictwo: BV
Numer modelu: LS1000T
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: Drewniana skrzynka
Czas dostawy: 35-65 dni roboczych
Zasady płatności: TT, LC
Możliwość Supply: 20000 / rok
  • Szczegóły informacji
  • opis produktu

Szczegóły informacji

Ciśnienie robocze: ≤1000T Głębokość napełniania: ≤400 mm
Nazwa produktu: Prasa do wosku dentystycznego aplikacji: Naciśnij tablet
Forma produktu: Forma do wielu wnęk Zastosuj do kształtu: Okrągły, kwadratowy lub o specjalnym kształcie
standardowe: BV typu: Hydrauliczna prasa do tabletów
High Light:

maszyna do kompresji proszku

,

maszyna do kompresji tabletek z pojedynczym stemplem

opis produktu

Maszyna do wyciskania wosku bez zanieczyszczeń olejowych Nieregularny shpaed Wysoka wydajność

Maszyna hydrauliczna to nowo opracowana przez nas automatyczna maszyna do tabletkowania, która może prasować granulowany, podobny do proszku materiał na różne części o kształcie ogólnym i specjalnym. Nadaje się do represji na dużą skalę produktów wymagających dużej gęstości, podczas gdy moduł wieloukładowy może być stosowany w przemysłach produkcyjnych na dużą skalę, sprzęcie, wysokiej precyzji, łatwej do nauczenia się wymiany i instalacji formy. Wysoki stopień automatyzacji. Wszystkie działania mikrokomputerowego sterowania PLC, ciągłe automatyczne. Można go odpowiednio wyregulować, aby zmniejszyć czas, ciśnienie i grubość produktu.

Nasza firma zajmuje się badaniami, rozwojem i produkcją niestandardowych tabletkarek. Nasza tabletkarka ma szeroki zakres zastosowania. Jednocześnie oferuj usługę produkcji form. Zebraliśmy wiele doświadczeń w zakresie tabletkowania materiałów. Oprócz oferowania tabletkarki i formy, możemy również zaoferować klientom wsparcie techniczne dotyczące tabletkarki i formy.

Po tym, jak klient otrzyma maszynę do tabletu, zorganizujemy, aby nasz technik udał się do fabryki, aby pomóc ci debugować maszynę, a także przeszkolić pracowników, jak z niej korzystać. Gwarancja na tę maszynę będzie wynosić jeden rok, zapewniamy wrażliwe części i usługę od drzwi do drzwi bezpłatnie w ciągu jednego roku.

Cały układ hydrauliczny importowany z Tajwanu, Wyższa stabilność, dzięki czemu zapobiega wyciekom i zanieczyszczeniom oleju, może również zapewnić wystarczające ciśnienie, a działanie jest zsynchronizowane dla ciągłości. Część robocza i oddzielenie części układu hydraulicznego są niezależne, nie zanieczyszczają środowiska, automatycznie ogrzewane, dzięki czemu mogą zwiększyć trwałość maszyny.

Parametry techniczne :

Moce produkcyjne 2-4molds / min (rzeczywista prędkość zgodnie z wymaganiami procesu produktu)
Ciśnienie robocze ≤1000T (1. regulacja bezstopniowa 2. może być kompresją dwukierunkową)
Udar roboczy Skok w górę ≤ 800 mm, skok w dół ≤ 300 mm (1. bezstopniowa regulacja 2. Dostosowane na życzenie klienta).
Głębokość napełniania ≤400mm (1. bezstopniowa regulacja 2. Dostosowane na życzenie klienta.)
Forma produktu Dostosowane do funkcji tabletu (Forma z wieloma wnękami)
Zastosuj do kształtu Okrągły, kwadratowy lub o specjalnym kształcie (odpowiedni do różnych kształtów)
Moc silnika 37kw 50kw (serwo)
Waga i rozmiar Około: 25000 kg 4000 mm * 1200 mm * 3000 mm (L * W * H)

To urządzenie jest przeznaczone dla małych fabryk farmaceutycznych, zakładów opieki zdrowotnej, zakładów spożywczych i pomieszczeń przygotowawczych, może być używane do pakowania stałych leków, takich jak kapsułki, tabletki, żelatyna perłowa, czopki, tabletki mleczne, cukierki i sprzęt. Cały zestaw ma zwartą konstrukcję, piękny wygląd, płynną pracę i niski poziom hałasu. Użyj metody podgrzewania wewnętrznego, aby zapewnić równomierne ogrzewanie PVC. Podczas ogrzewania nie ma pęcherzyków w folii aluminiowej, a zatem nie powstają odpady.

Aplikacje

Rolnictwo: Blok karmy, tabletki nawozowe, karma dla zwierząt, lizanie soli zwierzęcej
Baterie elektroniczne: Termistor, elementy układu scalonego, węglowe folie szczotkowe ...
Produkty zdrowotne: wapń, tabletki propolisu, tabletki musujące, tabletki soli do kąpieli ...
Chemiczny: tabletki do dezynfekcji, folie odstraszające owady, kulka kamforowa, detergenty, substancje zapachowe, katalizatory, proszek metalurgiczny, proszek szklany, produkty w proszku ceramicznym, proszek artystyczny, okrągły piasek, materiały magnetyczne ...

Główne zastosowanie To urządzenie jest ciągłą automatyczną tabletkarką typu pojedyncza / podwójna prasa do tłoczenia granulowanych surowców w tabletki. Jest stosowany głównie w przemyśle farmaceutycznym, a także w przemyśle chemicznym, spożywczym, elektronicznym, plastikowym i metalurgicznym. Cecha Maszyna jest całkowicie zamknięta, wykonana ze stali nierdzewnej, spełnia wymagania GMP. Posiada przezroczyste okna, dzięki czemu można wyraźnie obserwować stan prasy i można ją otworzyć. Czyszczenie i konserwacja jest łatwiejsza. Maszyna może prasować nie tylko okrągłe tabletki, ale także tabletki o innym kształcie geometrycznym, tabletki pierścieniowe, a tabletki mogą mieć wytłoczone litery po obu stronach. Jednostka odsysająca moc jest przymocowana do przyjmowania resztkowego proszku podczas pracy, dzięki czemu proszek blokujący może zostać zebrany i ponownie użyty. Zabezpieczenie przed przeciążeniem jest zawarte w systemie, aby uniknąć uszkodzenia stempli i urządzenia. Przekładnia ślimakowa maszyny przyjmuje całkowicie zamknięte smarowanie zanurzone w oleju o długiej żywotności, zapobiegając zanieczyszczeniom krzyżowym

FAQ

P1 : Czy masz film instruktażowy lub operacyjny, aby dowiedzieć się więcej o maszynie?

Tak, nie tylko wideo z instrukcją lub operacją, ale także wideo z testowania materiału z naszej maszyny pakującej, jeśli łatwiej nam znaleźć towary do pakowania z naszego lokalnego rynku.

P2 : Czy inżynier jest dostępny do obsługi za granicą?

Tak, ale opłata za podróż i dzienne wynagrodzenie są pokrywane przez klienta. Aby więc zaoszczędzić na kosztach, prześlemy Ci wideo z pełną instalacją maszyny i pomożemy do końca.

P3 : Jak możemy się upewnić o jakości maszyny po złożeniu zamówienia?

Przed dostawą prześlemy Ci zdjęcia i filmy, abyś mógł sprawdzić jakość, a także możesz przyjść sprawdzić jakość samodzielnie lub swoje kontakty w Chinach.
P4 : Skąd mogę wiedzieć, że twoja maszyna jest przeznaczona dla mojego produktu?
Jeśli nie masz nic przeciwko, możesz przesłać nam próbki, a my przetestujemy na naszych prasach. W tym czasie zrobimy dla Ciebie filmy i wyraźniejsze zdjęcia. Możemy również pokazać Ci online przez czat wideo.

P5 : A co z gwarancją i częściami zamiennymi?

Zapewniamy 1-3 lata gwarancji i wystarczającą liczbę części zamiennych do maszyny, a większość części można również znaleźć na rynku lokalnym, można łatwo uzyskać od nas.
P6 : Jak się z tobą skontaktować?
Wyślij zapytanie, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

Możesz być w tych