Changzhou Jintan Lishen Macinery Co., Ltd

Łatwa do czyszczenia maszyna do prasowania woskowego, maszyna do prasowania proszkowego 200 ton ciśnienia

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Jiangsu, Chiny
Nazwa handlowa: Lisen
Orzecznictwo: BV
Numer modelu: LS245T
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: Drewniana skrzynka
Czas dostawy: 35-65 dni roboczych
Zasady płatności: TT, LC
Możliwość Supply: 20000 / rok
  • Szczegóły informacji
  • opis produktu

Szczegóły informacji

Ciśnienie robocze: ≤200T Głębokość napełniania: ≤150 mm
Nazwa produktu: Maszyna do wyciskania wosków gryzoniobójczych aplikacji: Naciśnij tablet
Forma produktu: Forma do wielu wnęk Zastosuj do kształtu: Okrągły, kwadratowy lub o specjalnym kształcie
standardowe: BV typu: Hydrauliczna prasa do tabletów
High Light:

maszyna do kompresji proszku

,

maszyna do kompresji tabletek z pojedynczym stemplem

opis produktu

Łatwa do czyszczenia maszyna do prasowania woskowego, maszyna do prasowania proszkowego 200 ton ciśnienia

Cechy:

1. Dzięki funkcji automatycznej i ręcznej jest konwertowalny

2. Dzięki zaawansowanej technologii, niskiemu zużyciu energii, dużej prędkości, niskiemu poziomowi hałasu i wysokiej wydajności

3. Aktywna belka poprzeczna ma ogranicznik bezpieczeństwa zarówno w górę, jak i w dół

etery mogą być wykonane zgodnie z wymaganiami

Zaprojektuj Lightspot:

1. Projekt w pełni sterowany CNC Każde działanie może być ustawione osobno, precyzyjne sterowanie, elastyczna technologia, może rozwiązać formowanie tabletek ze specjalnego materiału.

2. W pełni inteligentna konstrukcja operacji Debugowanie produkcji obsługiwane za pomocą ekranu dotykowego PLC. Może to uciąć kłopotliwy proces w wielkim stylu i uprościć operację.

3. W pełni automatyczny projekt napełniania materiału Inteligentna kontrola metody napełniania i dozowania, szybka i stabilna, może zaoszczędzić czas i pracę.

4. Izolowana konstrukcja stacji hydraulicznej Obszar roboczy cylindra olejowego i mechaniczny obszar roboczy są od siebie niezależne, może to zapobiec zanieczyszczeniu oleju.

5. Rozsądna konstrukcja konstrukcji Nasza tabletkarka ma oczywiste zalety w zakresie: oszczędności energii i ochrony środowiska, zajmowania niewielkiej przestrzeni, doskonałej wydajności, prostej obsługi, łatwej konserwacji i tak dalej.

To urządzenie jest przeznaczone dla małych fabryk farmaceutycznych, zakładów opieki zdrowotnej, zakładów spożywczych i pomieszczeń przygotowawczych, może być używane do pakowania stałych leków, takich jak kapsułki, tabletki, żelatyna perłowa, czopki, tabletki mleczne, cukierki i sprzęt. Cały zestaw ma zwartą konstrukcję, piękny wygląd, płynną pracę i niski poziom hałasu. Użyj metody podgrzewania wewnętrznego, aby zapewnić równomierne ogrzewanie PVC. Podczas ogrzewania nie ma pęcherzyków w folii aluminiowej, a zatem nie powstają odpady.

Aplikacje

Rolnictwo: Blok karmy, tabletki nawozowe, karma dla zwierząt, lizanie soli zwierzęcej
Baterie elektroniczne: Termistor, elementy układu scalonego, węglowe folie szczotkowe ...
Produkty zdrowotne: wapń, tabletki propolisu, tabletki musujące, tabletki soli do kąpieli ...
Chemiczny: tabletki do dezynfekcji, folie odstraszające owady, kulka kamforowa, detergenty, substancje zapachowe, katalizatory, proszek metalurgiczny, proszek szklany, produkty w proszku ceramicznym, proszek artystyczny, okrągły piasek, materiały magnetyczne ...


Główne zastosowanie To urządzenie jest ciągłą automatyczną tabletkarką typu pojedyncza / podwójna prasa do tłoczenia granulowanych surowców w tabletki. Jest stosowany głównie w przemyśle farmaceutycznym, a także w przemyśle chemicznym, spożywczym, elektronicznym, plastikowym i metalurgicznym. Cecha Maszyna jest całkowicie zamknięta, wykonana ze stali nierdzewnej, spełnia wymagania GMP. Posiada przezroczyste okna, dzięki czemu można wyraźnie obserwować stan prasy i można ją otworzyć. Czyszczenie i konserwacja jest łatwiejsza. Maszyna może prasować nie tylko okrągłe tabletki, ale także tabletki o innym kształcie geometrycznym, tabletki pierścieniowe, a tabletki mogą mieć wytłoczone litery po obu stronach. Jednostka odsysająca moc jest przymocowana do przyjmowania resztkowego proszku podczas pracy, dzięki czemu proszek blokujący może zostać zebrany i ponownie użyty. Zabezpieczenie przed przeciążeniem jest zawarte w systemie, aby uniknąć uszkodzenia stempli i urządzenia. Napęd ślimakowy maszyny przyjmuje całkowicie zamknięte smarowanie zanurzone w oleju o długiej żywotności, zapobiegając zanieczyszczeniom krzyżowym.

Parametry techniczne :

Moce produkcyjne 3-5molds / min (rzeczywista prędkość zgodnie z wymaganiami procesu produktu)
Ciśnienie robocze ≤200T (1. regulacja bezstopniowa 2. może być kompresją dwukierunkową)
Udar roboczy Skok w górę ≤ 250 mm, skok w dół ≤ 150 mm (1. bezstopniowa regulacja 2. Dostosowane na podstawie życzenia klienta).
Głębokość napełniania ≤150 mm (1. bezstopniowa regulacja 2. Dostosowane na życzenie klienta.)
Forma produktu Dostosowane do funkcji tabletu (Forma z wieloma wnękami)
Zastosuj do kształtu Okrągły, kwadratowy lub o specjalnym kształcie (odpowiedni do różnych kształtów)
Moc silnika 18. 5kw 22kw (Serwo)
Waga i rozmiar Około: 4800 kg 2500 mm * 1100 mm * 2100 mm (L * W * H)


FAQ
P1 : Czy masz film instruktażowy lub operacyjny, aby dowiedzieć się więcej o maszynie?
Tak, nie tylko wideo z instrukcją lub operacją, ale także wideo z testowania materiału z naszej maszyny pakującej, jeśli łatwiej nam znaleźć towary do pakowania z naszego lokalnego rynku.
P2 : Czy inżynier jest dostępny do obsługi za granicą?
Tak, ale opłata za podróż i dzienne wynagrodzenie są pokrywane przez klienta. Aby więc zaoszczędzić na kosztach, prześlemy Ci wideo z pełną instalacją maszyny i pomożemy do końca.
P3 : Jak możemy się upewnić o jakości maszyny po złożeniu zamówienia?
Przed dostawą prześlemy Ci zdjęcia i filmy, abyś mógł sprawdzić jakość, a także możesz przyjść sprawdzić jakość samodzielnie lub swoje kontakty w Chinach.
P4 : Skąd mogę wiedzieć, że twoja maszyna jest przeznaczona dla mojego produktu?
Jeśli nie masz nic przeciwko, możesz przesłać nam próbki, a my przetestujemy na naszych prasach. W tym czasie zrobimy dla Ciebie filmy i wyraźniejsze zdjęcia. Możemy również pokazać Ci online przez czat wideo.
P5 : A co z gwarancją i częściami zamiennymi?
Zapewniamy 1-3 lata gwarancji i wystarczającą liczbę części zamiennych do maszyny, a większość części można również znaleźć na rynku lokalnym, można łatwo uzyskać od nas.
P6 : Jak się z tobą skontaktować?
Wyślij zapytanie, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

Możesz być w tych