Changzhou Jintan Lishen Macinery Co., Ltd

Niestandardowa maszyna do prasowania woskowego, maszyna z pojedynczym uderzeniem tabletu Ekran dotykowy w czasie rzeczywistym

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Jiangsu, Chiny
Nazwa handlowa: Lisen
Orzecznictwo: BV
Numer modelu: LS16T
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: Drewniana skrzynka
Czas dostawy: 35-65 dni roboczych
Zasady płatności: TT, LC
Możliwość Supply: 20000 / rok
  • Szczegóły informacji
  • opis produktu

Szczegóły informacji

Ciśnienie robocze: ≤16T Głębokość napełniania: 150mm
Nazwa produktu: Maszyna do wyciskania wosków gryzoniobójczych aplikacji: Naciśnij tablet
Forma produktu: Forma do wielu wnęk Zastosuj do kształtu: Okrągły, kwadratowy lub o specjalnym kształcie
standardowe: BV typu: Hydrauliczna prasa do tabletów
High Light:

maszyna do kompresji proszku

,

maszyna do kompresji tabletek z pojedynczym stemplem

opis produktu

Niestandardowa maszyna do prasowania woskowego, maszyna z pojedynczym uderzeniem tabletu Ekran dotykowy w czasie rzeczywistym

1. LISEN jest zaangażowany w maszynę prasową wiele lat temu. Mamy też zespół badawczo-rozwojowy, który od czasu do czasu prowadzi ciągłe badania i ulepszanie produktów.
2. Każda procedura procesu produkcyjnego przebiega w ramach ścisłego systemu kontroli jakości. Nasza QC dokładnie sprawdza każdy przychodzący materiał i gotową maszynę prasową, abyśmy mogli dostarczyć najlepszą maszynę dla klientów.
3. Od projektu do produkcji, każda procedura jest ściśle kontrolowana, dzięki czemu możemy optymalnie kontrolować koszty produktu i zaoferować maszynę prasową na podstawie twoich życzeń o najlepszej jakości i najbardziej konkurencyjnej cenie. Win-win jest naszym ostatecznym celem.

Co z jakością maszyny do tabletkowania?

Nasza fabryka ma ponad 10-letnie doświadczenie w obróbce mechanicznej; wszystkie nasze maszyny mają już certyfikat ISO9001; już eksportowane do wielu krajów i obszarów; już zyskał dobrą reputację klienta.

Jak zapewnić jakość maszyny po naszym zamówieniu?

Przed dostawą prześlemy zdjęcia i filmy z urządzenia lub możesz przyjść do fabryki i sprawdzić maszynę do tabletu samodzielnie lub przez organizację kontrolną, z którą skontaktuje się Twoja strona.

Co z usługami instalacyjnymi i usługami sprzedaży tabletkarki?

1> Gwarancja wynosi jeden rok, dostarczymy części zamienne lub wyślemy inżynierów do twojej strony, jeśli potrzebujesz, zapewnimy ci usługę w dowolnym czasie, 24 godziny, 7 dni.

2> Przygotowujemy już instrukcję techniczną i wideo z obsługi, aby pokazać naszym klientom, wtedy instalacja i użytkowanie maszyny będzie łatwe.

3> Szkolenie pracownika w naszej fabryce, u boku lub wideo jest bezpłatne.

Parametry techniczne :

Moce produkcyjne 5-7molds / min (rzeczywista prędkość zgodnie z wymaganiami procesu produktu)
Ciśnienie robocze ≤16T (1. bezstopniowa regulacja 2. może być kompresją dwukierunkową)
Udar roboczy Skok w górę ≤250 mm, Skok w dół ≤ 150 mm (1. bezstopniowa regulacja 2. Dostosowane na życzenie klienta).
Głębokość napełniania ≤150 mm (1. bezstopniowa regulacja 2. Dostosowane na życzenie klienta.)
Forma produktu Dostosowane do funkcji tabletu (Forma z wieloma wnękami)
Zastosuj do kształtu Okrągły, kwadratowy lub o specjalnym kształcie (odpowiedni do różnych kształtów)
Moc silnika 3,7 kW 5. 5 kW (serwo)
Waga i rozmiar Około: 800 kg 1500 mm * 750 mm * 1600 mm (L * W * H)

Krótka informacja o naszej prasie do tabletów:

To urządzenie jest przeznaczone do tłoczenia tabletek z różnych materiałów ziarnistych, które są używane w farmacji, przemyśle chemicznym, żywności, szpitalu, instytucji naukowo-badawczej, ma zastosowanie do próbnej produkcji w laboratorium lub do produkcji w niewielkiej ilości różnych rodzajów tabletek, kawałków cukru, tabletek wapnia i tabletka o nietypowym kształcie. Posiada małą prasę biurkową do motywowania i kontroli arkuszy. Może być również obsługiwany ręcznie, łatwy w obsłudze i konserwacji, niewielka objętość, niewielka waga. jeden zestaw stempli i de jest zamontowany głębokość prasy tabletka z materiałem wypełniającym i grubość tabletek można regulować wysoką precyzję napełniania, niski poziom hałasu, niskie zużycie materiału i działa płynnie. Minimalne zużycie materiału laboratoryjnego wynosi zaledwie 200 g.

1. Zewnętrzna część urządzenia jest całkowicie zamknięta i jest wykonana ze stali nierdzewnej, spełniając wymagania GMP.

2. Ma przezroczyste okna, dzięki czemu można wyraźnie obserwować stan prasy i można je otwierać. Czyszczenie i konserwacja są łatwiejsze

3. Maszyna może prasować nie tylko okrągłe tabletki, ale także różne geometryczne

tabletki kształtowe, dwuwarstwowe i pierścieniowe; tablety mogą mieć wytłoczone litery po obu stronach

4. Wszystkie kontrolery i urządzenia znajdują się po jednej stronie maszyny, aby ułatwić obsługę

5. Jednostka przeciążeniowa jest zawarta w systemie, aby uniknąć uszkodzenia stempli i urządzenia, gdy nastąpi przeciążenie

6. Przekładnia ślimakowa maszyny przyjmuje całkowicie zamknięte smarowanie zanurzone w oleju o długiej żywotności, zapobiegając zanieczyszczeniom krzyżowym.

Technologia tabletek i zalety:

* Ochrona przed wyjęciem z formy: Dobra ochrona sprasowanego tabletu, który jest uszkadzany przez niewłaściwe siły pleśni podczas produkcji.

* Jednolita gęstość: Jednolita gęstość sprasowanego tabletu może być zapewniona dzięki specjalnej technologii.

* Inna warstwa inny kolor: Może kompresować tablet z różnymi warstwami i różnymi kolorami.

* Wielokrotne moce produkcyjne: Moce produkcyjne mogą być wielokrotnie zwiększane w określonych warunkach.

* Ochrona bezpieczeństwa: Jeśli wystąpi jakiś nienormalny stan, natychmiast się zatrzyma i zminimalizuje jego negatywne skutki.

Posiadamy doświadczony zespół do produkcji maszyn i urządzeń do tabletkarki oraz profesjonalny instytut projektowania. Dysponując bogatym doświadczeniem w dziedzinie maszyn i urządzeń blokowych na tablety oraz liczbą profesjonalnych inżynierów, zaprojektowaliśmy i opracowaliśmy maszyny blokowe na tablety o różnych pojemnościach.
Dzięki naszemu dobremu kredytowi i obsłudze dokonaliśmy w ostatnich latach wielkich osiągnięć. Nawiązaliśmy długoterminowe relacje biznesowe z wieloma klientami, a niektórzy z naszych zagranicznych klientów wyznaczyli nas na agencję zakupów w Chinach.

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

Możesz być w tych